Wolontariusze poszukiwani

Zapraszamy chętne osoby na wolontariat, w trakcie XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia oraz zbliżającego się sezonu artystycznego. Dołącz do nas jeśli chcesz spotykać ciekawych ludzi, masz ochotę przeżyć coś nowego i poznać świat teatru.

Szukamy osób  wieku od 16 lat, odpowiedzialnych, komunikatywnych, zaangażowanych w powierzone zadania, z wysoką kulturą osobistą, umiejętnością pracy w grupie, chętnych do pomocy i otwartych.

Wolontariusze będą współpracować m.in. z Działem Promocji i Organizacji Widowni, w zakresie obsługi widowni, organizacji wydarzeń towarzyszących czy happeningów. Najbliższe współpraca będzie dotyczyć  XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia. W zamian za pomoc oferujemy możliwość uczestnictwa we wszystkich organizowanych przez nas wydarzeniach.

Osoby chętne na wolontariat w teatrze, będą uzupełniać kwestionariusze. Warto w nich podkreślać swoje zdolności i pasje. Niejednokrotnie swoje talenty młodzi ludzie rozwijają właśnie w teatrze np. statystują w spektaklach, tłumaczą teksty, prowadzą prelekcje dla młodzieży czy animują zabawy dla dzieci, projektują scenografie i kostiumy, uczestniczą w warsztatach- mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie informacyjne 6 września (czwartek) godz. 15.00

Szczegóły: 

Dział Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87 lub 784 976 025,
e-mail: organizacja@teatr.tarnow.pl   

Do zobaczenia na Mickiewicza 4!

Fot. Paweł Topolski

Załączniki