Weekendowa propozycja dla najmłodszych. Spektakl “Mity greckie. Wyprawa po ambrozję”

Najnowszy spektakl – „Mity greckie. Wyprawa po ambrozję” musical, z rockowymi piosenkami, humorystyczny i edukacyjny zarazem, na Dużej Scenie tarnowskiego teatru w najbliższą sobotę, 19 października, o godz. 16:00.

Mała Helenka wyrusza w podróż do świata bohaterów mitów greckich, by zdobyć pokarm bogów – ambrozję, która może wyleczyć jej chorą mamę. W czasie wyprawy u boku Posejdona mała bohaterka wiele się nauczy i spotka całą plejadę olimpijskich bogów i bogiń. Szybko przekona się, że mityczni bohaterowie wcale nie są idealni, ale bardzo ludzcy: mają swoje kaprysy, słabostki, lubią się bawić, bywają zazdrośni, zdarza im się dokuczać sobie nawzajem.

Spektakl oceniam w skali 10 na 10. Przekazuje uniwersalne wartości, w zabawny sposób opowiada o mitycznych bohaterach, ma dobre szybkie tempo i wpadające w ucho piosenki, zwłaszcza „Ambrozji łyk” – mówi pani Ania, widz spektaklu „Mity greckie. Wyprawa po ambrozję”.

W spektaklu występują: Marta Dylewska, Dominika Markuszewska, Monika Wenta, Maciej Babicz, Piotr Hudziak, Tomasz Wiśniewski

Gramy:

19.10, sobota, godz. 16:00 Duża Scena

Bilety dostępne w kasie teatru : 20 zł od osoby –  bilet rodzinny, minimum 3 osoby, w tym jedno dziecko
 
Rezerwacje biletów: 14 688 32 87, 784 976 025

Fot. Paweł Topolski

Serdecznie zapraszamy!