Walentynkowe wieczory w Solskim

W lutym zapraszamy na Walentynkowe wieczory, do tarnowskiego teatru. Polecamy komedie  “W pokoju obok” w reżyserii Łukasza Gajdzisa , “Śluby panieńskie” w reżyserii Wojciecha Malajkata oraz spektakl muzyczny “Bądź taka, nie bądź taka” z nową wokalistką zespołu Ex Maanam.

Sarah Ruhl “W pokoju obok” reż. Łukasz Gajdzis
Akcja „W pokoju obok”, sztuki nominowanej do prestiżowe Tony Awards i nagrody Pulitzera, toczy się blisko gabinetu ginekologa, doktora Givings (Ireneusz Pastuszak). Jego żona, Catherine (Matylda Baczyńska), próbuje poradzić sobie nie tylko z malutkim dzieckiem, ale też z mężem, który nie potrafi okazywać swoich uczuć. Sytuację komplikuje pojawienie się poszukującej terapii pary – cierpiącej na histerię Sabriny Daldry (Monika Wenta) i jej męża (Jerzy Pal) oraz ciemnoskórej mamki Elizabeth (gościnnie Kamila Ściborek) i artysty- malarza Leo (Piotr Hudziak), liczącego na pomoc w uleczeniu męskiej histerii. Spotkanie w gabinecie lekarza – nad którym pieczę sprawuje pielęgniarka Maggie – doprowadza bohaterów do prawdziwego źródła ich problemów, których nie uda się uleczyć wibratorem: pytań o to, kto kogo kocha i czego pragnie w życiu?
Gramy: 9 lutego, godz. 19:00, 10 lutego, godz. 16:00, Duża Scena

Aleksander Fredro “Śluby panieńskie” reż. Wojciech Malajkat
Jedna z najbardziej znanych komedii Aleksandra Fredry w reżyserii Wojciecha Malajkata. „Śluby panieńskie” to zabawna, lekka i wciąż aktualna opowieść o odwiecznej wojnie płci, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Nieśmiertelna tematyka bawi do łez i obnaża niezmienność ludzkich postaw w obliczu porywów serca.
Spektakl został laureatem Nagrody Publiczności podczas XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA 2018.
Gramy: 14 lutego, godz. 19:00 oraz 16, 17 lutego, godz. 18:00, Duża Scena

Joanna Satanowska “Bądź taka, nie bądź taka”
“Bądź taka, nie bądź taka” to spektakl muzyczny, na który składają się nowe aranżacje największych przebojów z repertuaru Kory i zespołu Maanam w wykonaniu Karoliny Gibki, która w wizualizacjach filmowych wciela się w rolę legendarnej wokalistki. Na scenie towarzyszy jej gitarzysta. W spektaklu usłyszmy m. in.: “Stoję, stoję, czuję się świetnie”, “Bądź taka, nie bądź taka”, “Oddech szczura”, “Ta noc do innych jest niepodobna”, “Jesteśmy ze stali”, “Taczi, tacz”, “Nocny Patrol”, “Boskie Buenos”. Karolina Gibki w lutym 2019 roku została nową wokalistką zespołu ex Maanam.
Gramy: 14, 15 lutego, godz. 19:00 Mala Scena

Ceny biletów:
40 zł – bilet normalny
30 zł – bilet grupowy, od  4 osób
25 zł – bilet grupowy, od 21 osób

Rezerwacje: 14 688-32-87, 784-976-025, 668 323 998, kasabiletowa@teatr.tarnow.pl

Mecenasem teatru jest GRUPA AZOTY

Serdecznie zapraszamy!