Walentynki z Brzydalem

Zapraszamy na walentynkowy wieczór do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Wybraliśmy dla Państwa spektakl komediowy “Brzydal” oraz “Receptę na odchudzanie” Kabaretu NaTenCzas. Dodatkowo przygotowaliśmy atrakcyjne nagrody dla tych widzów, którzy odwiedzą teatr 14 lutego.

W sztuce “Brzydal” spotykamy Lettego, tytułowego brzydala. Czy naprawdę jest bardzo brzydki ? A może ktoś mu to wmawia? Jego żona, szef, asystent, chirurg, bogata starsza dama, którą spotyka po drodze? Jak zmieni się bohater, któremu w szczytowym punkcie kariery kilkoro życzliwych powiedziało, że nie pasuje do ogólnie przyjętego wzorca człowieka fizycznie idealnego? Czego pragnie Lette, czego brakuje mu w życiu, że postanawia zmienić swoją twarz? I jak jego podejście do wyglądu wpłynie na relacje z miłością jego życia?.

Spektakle obejrzeć można na Dużej Scenie 11 i 12 lutego o godz. 19:00 oraz 14 lutego o godz. 18:00. Wystąpią Ireneusz Pastuszak, Ewa Sąsiadek, Aleksander Fiałek i Tomasz Piasecki.

Polecamy także “Receptę na… Odchudzanie” o odwiecznym sporze płci… (bo co bardziej odchudza niż miłość?). Autorzy stawiają pytania: kto tak naprawdę jest najważniejszy: Kobieta czy Mężczyzna. Kto tak naprawdę jest głową w związku a kto nią „kręci”. Po co tak się razem ze sobą męczymy i dlaczego tak tęsknimy za sobą, jak nie jesteśmy razem.. Występy KabaretuNaTenCzas 10 lutego o godz. 18:00 oraz 11 i 12 lutego o godz. 17:00 na Małej Scenie. Wśród aktorów: Jerzy Pal, Monika Wenta, Zina Zagner, Kamil Urban i na fortepianie Piotr Niedojadło.

We wtorek 14 lutego po spektaklu wśród widzów rozlosujemy atrakcyjne nagrody:

Pakiet Day SPA dla 1 pary do zrealizowania w miesiącu lutym w Hotelu Grand Chotowa  www.grandchotowa.pl

Pakiet obejmuje:

romantyczną kąpiel dla dwojga z koloroterapią oraz aromaterapią

Walentynkowy masaż relaksacyjny dla dwojga

nielimitowany, jednodniowy dostęp do strefy SPA w Hotelu

kryty basen z przeciwprądami i biczami wodnymi, jacuzzi, słoneczna łączka

sauna sucha, sauna infrared, sauna parowa

romantyczna kolacja dla dwojga w Restauracja Szlacheckiej

Vouchery dla 2 par w Kopalni soli w Bochni   www.kopalnia-bochnia.pl

zwiedzanie trasą przyrodniczą prowadzoną wzdłuż surowych wnętrz bocheńskiej kopalni wraz z romantyczną i największą atrakcją podziemną przeprawą łodzią w towarzystwie flisaków.

Karta podarunkowa dla 1 pary – Piwnica SPA i Wellness    www.piwnicaspa.pl

Karta Podarunkowa na SPA dla dwojga Czekoladowy Flirt jest to dwugodzinny pobyt dla pary na strefie wellness, peeling w saunie parowej i kąpiel dla dwojga.

Zaproszenie dla 1 pary na obiad rodzinny w Hotelu Tarnovia   www.hotel.tarnovia.pl

Zaproszenie na niedzielny obiad w Restauracji w Hotelu Tarnovia

Rezerwacje: Biuro Promocji i Organizacji Widowni tel. 14 688 32 887 lub 784 976 025, kasabiletowa@teatr.tarnow.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki