Umów się z Napoleonem na randkę – szuka żony!

Zapraszamy do Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie na wyjątkowe spotkanie z jedną z najwybitniejszych osób w historii, z Napoleonem Bonaparte.

Od dnia prapremiery „Z ziemi włoskiej do Polski” kiedy to Napoleon Bonaparte ożył, mieszka w Tarnowie. Coraz bardziej podoba mu się nasze miasto. Często spaceruje i obserwuje współczesnych ludzi. Nie ukrywa, że tarnowianki to piękne kobiety. Poprosił nas o pomoc w znalezieniu kandydatki na żonę. – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni

Żeby umówić się na randkę z Napoleonem, najpierw należy zgłosić się do kasy teatru, która jest czynna w godzinach od 9:00 do 17:00. Tam na początek otrzymasz wejściówkę na spektakl „Z ziemi włoskiej do Polski”, który przybliży Ci historię życia Twojego przyszłego, potencjalnego męża.

Między 16:30 a 17:00 1 kwietnia, zapraszamy na Foyer teatru. Odbędą się wtedy pierwsze spotkania z Napoleonem i pamiątkowe zdjęcia. Na kandydatki czekają też atrakcyjne nagrody – wizyta w Pracowni Fryzur Sebastian Curyło, bon upominkowy na zabieg kosmetyczny w Perfect Body. Studio modelowania sylwetki i urody, makijaż ufundowany przez AVON Tarnów oraz karnety na spektakle w tarnowskim teatrze.

Zachęcamy także do bliższego poznania przyjaciół Napoleona, jego współpracowników oraz dotychczasowych kobiet. Okazją do tego będzie premiera otwarta „Z ziemi włoskiej do Polski” 2 kwietnia, o godz.18:00 i spotkanie bezpośrednio po sztuce.

Bliższe informacje w Biurze Promocji i Organizacji Widowni, tel. 14 688 32 87, lub mailowo: organizacja@teatr.tarnow.pl

 Do zobaczenia na Mickiewicza 4!