Teatralne pogotowie prezentowe

Nie masz pomysłu na ciekawy i oryginalny prezent? Może obawiasz się że kurier nie zdąży dostarczyć zamówienia? Kup voucher do teatru i obdaruj nim na Święta swoich najbliższych.

Tarnowski teatr przygotował ciekawą propozycję nie tylko dla tych, którzy jeszcze nie mają prezentów dla swoich najbliższych. Przede wszystkim dla tych, którzy chcą ich zaskoczyć i podarować coś wyjątkowego i oryginalnego. Każdy zakupiony voucher będzie obowiązywał do końca sezonu teatralnego, czyli do czerwca 2017 roku. Vouchery upominkowe można zakupić w kasie biletowej teatru, zamówić telefonicznie lub mailowo.

Obdarowani voucherem będą mogli wybrać jedną z dziewięciu propozycji w styczniu, w tym posłuchać koncertu zespołu Pieniny z Krościenka nad Dunajcem. W styczniowym repertuarze m.in.: komedie “Skąpiec”, “Piękna Lucynda”, “Kolega Mela Gibsona”, bajka familijna “Gdzie jest babcia?” oraz przedpremierowy “Disco Solski”. W kolejnych miesiącach  posiadacze voucher’u będą mogli obejrzeć jeden z blisko dwudziestu spektakli repertuarowych, w tym bajki, komedie czy propozycje undergroundowe.  Cena teatralnego upominku to  30 zł dla jednej osoby lub 60 zł dla dwóch.

Szczegółowe informacje, rezerwacje i zamówienia tel. 14 6883287, kom. 784 976 025, kasabiletowa@teatr.tarnow.pl.

Serdecznie zapraszamy!