Teatralne ferie w Solskim

Do rozpoczęcia ferii w regionie tarnowskim zostały już tylko niecałe dwa tygodnie. Teatr Solskiego ma propozycję na kreatywne i aktywne ferie dla młodych tarnowian.

Ruszamy z zapisami na warsztaty teatralne, które od kilku lat przyciągają do nas wesołą gromadkę dzieciaków.  W tym roku dodatkowo uruchamiamy zajęcia dla młodzieży. Każdy uczestnik w ramach warsztatów otrzyma voucher do teatru, na wybrany przez siebie spektakl  – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni

W planie zajęć znajdują się m.in. aktorskie czytanie tekstu, ćwiczenia rytmiczne, zabawy aktorskie, nauka śpiewania, ćwiczenia z ruchu scenicznego. Uczestnicy zajęć będą mieli również możliwość poznać teatr “od kuchni” – zwiedzić sceny oraz pracownie teatralne  i zaplecze techniczne. Zajęcia poprowadzą aktorzy Solskiego Matylda Baczyńska, Monika Wenta, Ireneusz Pastuszak, Kinga Piąty oraz Piotr Niedojadło pianista, muzyk, na co dzień zajmujący się m.in. edukacją artystyczną. Uczestnicy warsztatów będą pracować nad przedstawieniem, którego premiera odbędzie się na finał warsztatów.

Terminy:

  • I grupa (dzieci w wieku 6-13 lat) od 18 do 22 stycznia, w godzinach od 10:00 do 14:00 (prowadzenie Matylda Baczyńska, Monika Wenta, Piotr Niedojadło)
  • II grupa (młodzież w wieku 6-16 lat) od 25 do 29 stycznia, w godzinach od 14:00 do 18:00 (prowadzenie Ireneusz Pastuszak, Kinga Piąty, Piotr Niedojadło).

Liczba miejsc ograniczona.
 
Koszt tygodniowych zajęć to 150 zł, w tej cenie znajduje się także voucher do teatru.
 
Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu : (14) 688 32 87, 784 976 025 w godz. od 9:00 do 16:00 lub bezpośrednio w Biurze Promocji i Organizacji Widowni.
 
Zapraszamy!