Szukasz pomysłu na świąteczny prezent?

Nie masz jeszcze pomysłu na świąteczny prezent? A może kurier nie dotarł z zamówioną niespodzianką? Teatr Solskiego pomoże rozwiązać ten problem – i to tylko w kilka minut!

Zamiast standardowego świątecznego prezentu proponujemy elektroniczny bilet na spektakle w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. A jest z czego wybierać – klienci mają do wyboru kilkanaście tytułów spektakli repertuarowych i impresaryjnych granych w okresie od grudnia 2013 r. do lutego 2014 r. Gwarantujemy udany wieczór!

Oferta repertuarowa: http://www.teatr.tarnow.pl/spektakle 

W ofercie m.in. doskonałe dramaty, komedie i spektakle familijne które w mijającym roku zobaczyło kilkadziesiąt tysięcy widzów, a także koncerty m.in. kolęd góralskich i latynoamerykańskich.

Jak kupić e-bilet?
Zakupów można dokonać na stronie http://ekobilet.pl/tarnowski-teatr

Proces zakupu jest bardzo prosty i intuicyjny. Po wybraniu biletów, klient zostaje przeniesiemy na stronę operatora płatności, gdzie może zapłacić z wykorzystaniem bankowości internetowej lub kartą płatniczą. Dzięki temu można cieszyć się biletem już w kilka sekund po przeprowadzeniu transakcji.

Na nr telefonu podany podczas zakupów klient otrzymuje wiadomość MMS. To “ekobilet”. Zawiera on specjalny kod oraz dane dotyczące nazwy i daty wydarzenia, rzędu i miejsca na sali – podobnie jak na tradycyjnym bilecie. Elektroniczną wersję biletu okazuje się obsłudze przy wejściu na salę. Kopia biletu wraz z potwierdzeniem zapłaty przesyłana jest na adres e-mail.

Jeżeli chcemy obdarować biletem bliskich – wystarczy podczas zakupów podać ich numer telefonu.

Uwaga! Wśród osób które zakupią bilety elektroniczne w okresie od 22 grudnia do 31 grudnia 2012 roku zostaną rozlosowane dwa dwuosobowe zaproszenia na koncert chóru GOS.PL (18 stycznia o godz. 18.00).

Zapraszamy na zakupy.

Załączniki