Spektakle z okazji Dnia Kobiet

“Płuca” Duncana Macmillana, w reżyserii Anny Wieczur – Bluszcz oraz “Starsi Panowie znów” na podstawie “Wieczorów Kabaretu Starszych Panów” oraz  “Wieczorów Wspomnień Kabaretu Jeszcze Starszych Panów” to spektakle, które zaprezentujemy w dniach 8, 9 i 10 marca, z okazji Dnia Kobiet.

Uczucia i upływający czas to chyba najważniejsze tematy twórczości Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego. Spektakl „Starsi Panowie znów” tworzy dynamiczną i barwną opowieść o miłości, odrzuceniu, tęsknocie, fascynacji, oczarowaniu i pożądaniu. Widzowie usłyszą utwory takie jak “Tango kat”, “S. O. S.”  “Upiorny Twist” czy “Zosia i ułani”.

Występują: Matylda Baczyńska, Ewa Sąsiadek, Ireneusz Pastuszak, Kamil Urban. Na pianinie gra Piotr Niedojadło.
Gramy: 8, 9, 10 marca, godz. 19:00, DUŻA SCENA
Cena: 15 zł

“Płuca” to mądra, aktualna, niezwykle zabawna i bardzo wzruszająca opowieść. Młodzi, dobrze wykształceni bohaterowie Macmillana zdają sobie sprawę, że w dobie zagrożeń środowiska i zmian klimatycznych decyzja o sprowadzeniu na świat nowego człowieka to duży krok dla ich związku, ale jeszcze większy krok dla narażonej na zagładę planety. Muszą zweryfikować własne przekonania, zmierzyć się z konsekwencjami swoich decyzji, pokonać lęki, podjąć ryzyko i przede wszystkim zawalczyć o miłość. Bo „Płuca” to także uniwersalna opowieść o miłości – niedoskonałej, trudnej, ale prawdziwej. Takiej, od której brakuje tchu.

Występują: Ewa Jakubowicz oraz Filip Kowalczyk
Spektakl dla widzów od 16 roku życia
Gramy: 8, 9, 10 marca, godz. 19:00, MAŁA SCENA
Cena: 40 zł normalny, 30 zł – powyżej 4 osób, 25 zł – powyżej 21 osób

Rezerwacje i sprzedaż biletów w tarnowskim teatrze. Telefon: 14 688 32 87, kom. 784 976 025, 668 323 998
Zapraszamy!