Premiera studencka “Reprodukcji” – zobacz i porozmawiaj

Prapremiera “Reprodukcji” – najnowszej komedii z repertuaru Teatru Solskiego odbyła się w piątek 19 września 2014 r w Ramach Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA 2014. 

Z kolei w czwartek 23 października o godz. 18 zaplanowano premierę studencką, po której odbędzie się spotkanie z Marcinem Cecko – autorem sztuki, aktorami oraz Jakubem Porcarim – reżyserem, a równocześnie dyrektorem artystycznym Teatru Solskiego. Dyskusja rozpocznie się ok godz. 20:30 w foyer Teatru. 

REPRODUKCJA to szalona komedia o swoich i Obcych. Trzeźwych i niekoniecznie. Nienormalnych i jeszcze mniej normalnych. O teatrze, Tarnowie, miłości i przyszłości. Osoby które nie będą mogły w tym dniu przybyć do teatru zapraszamy do obejrzenia transmisji on-line z premiery studenckiej – bowiem kamera będzie towarzyszyć widzom podczas spotkania z aktorami i twórcami. Całość będzie transmitowana i udostępniona na https://www.youtube.com/watch?v=HAughfNg8nk.

Ideą premiery studenckiej jest okazja do obejrzenia spektaklu i podzielenia się “na gorąco” swoimi wrażeniami z aktorami i twórcami. A wszystko to w atrakcyjnej cenie – szczególnie dla tarnowskich żaków po okazaniu legitymacji studenckiej! – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego.

Dodatkowe informacje o spektaklu oraz rezerwacje telefoniczne biletów – tel. 784 976 026 oraz 14 688 32 87. Studenci jak już wspomnieliśmy mogą liczyć na atrakcyjne rabaty z okazji premiery studenckiej.

Serdecznie zapraszamy.

Załączniki