Najlepszy, teatralny Sklep u Solskiego – Ruszamy!

Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie uruchamia sprzedaż plakatów i rekwizytów z wybranych spektakli teatralnych. Możliwość zakupu tylko w najlepszym, teatralnym sklepie od 28 sierpnia.

Rozpoczynamy sprzedaż wybranych plakatów z ostatnich sezonów teatralnych w dużym formacie, B1. Znajdują się wśród nich prace między innymi Aleksandra Walijewskiego, Patryka Krygowskiego, czy Katarzyny Czapskiej, projektowane do takich spektakli jak np. „Śluby panieńskie“, „Księżniczka na opak wywrócona“, “Tango”, “Bądź taka, nie bądź taka” czy “Balladyna”.

Dodatkowym, unikatowym przedmiotem jest poduszka dekoracyjna w kształcie kaktusa, zaprojektowana jako rekwizyt do spektaklu “Mayday”, którego premiera już 12 września. Została uszyta w naszej pracowni krawieckiej, a jej materiał nawiązuje do scenografii spektaklu autorstwa Ewy Mroczkowskiej.

Swój ulubiony plakat w cenie 29,99 zł będzie można wybrać spośród kilkunastu propozycji. Wraz z poduszką będą do nabycia tylko w najlepszym, teatralnym sklepie u Solskiego.

Przykładowe przedmioty do nabycia online:

https://allegro.pl/uzytkownik/Tarnowski_Teatr/sklep


Linki do aukcji: https://allegro.pl/oferta/poduszka-mayday-9636430559 

Link do aukcji: https://allegro.pl/oferta/plakat-teatr-tarnow-9625819346

Tych, którzy nie chcą ponosić kosztów przesyłki, zapraszamy do kasy teatru, przy Mickiewicza 4. Będąc już w teatrze, polecamy Państwa uwadze naszą ofertą repertuarową na wrzesień i październik oraz zachęcamy do zaplanowania wieczoru w tarnowskim teatrze.

Szczegóły dotyczące oferty:

Kasa biletowa: 668 323 998, 784 976 025

Biuro Promocji i Organizacji Widowni: 784 976 025, 14 688 32 87