Mobilny Solski

Od kilku dni repertuar Teatru Solskiego w Tarnowie można przeglądać również na smartfonach z systemem Android. To kolejny element systematycznie rozwijanych kanałów informacyjnych tarnowskiego teatru. Tym samym Solski jest jednym z niewielu teatrów w Polsce, które udostępniły takie rozwiązanie swoim widzom.

Aplikacja jest przydatnym i poręcznym narzędziem. Podzielona na kilka bardzo intuicyjnych zakładek umożliwia m.in. dostęp do aktualności, zawiera pełen repertuar do końca sezonu oraz opisy spektakli. Ułatwia również planowanie – jednym kliknięciem można zakupić bilet w systemie ekobilet.pl oraz dodać spektakl do kalendarza w telefonie. Pomocna w punktualnym dotarciu na spektakl okaże się interaktywna mapa, która na bieżąco wyświetla trasę dojazdu na ul. Mickiewicza 4.

Aplikację przygotowała agencja interaktywna WebImpuls. Współpracy z młodymi tarnowskimi programistami była bardzo owocna – mówi Krzysztof Bogusz kierownik Biura Promocji i Organizacji Widowni Solskiego. Szereg dodatkowych propozycji oraz uwag pozwolił przygotować aplikację która powinna spełnić większość oczekiwań naszych widzów.

Program można pobrać za darmo z serwisu Google Play – dodaje Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni Solskiego. Czekamy na wszystkie uwagi dotyczące aplikacji – pozwolą nam ją rozwijać, tak aby lepiej spełniała oczekiwania widzów. Można je nadsyłać na adres promocja@teatr.tarnow.pl.


By ułatwić pobranie aplikacji w materiałach drukowanych wydawanych przez Teatr pojawiły się tzw. QRkody z zakodowanym bezpośrednim adresem do aplikacji.

Adres aplikacji w Google Play.
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sbm.theatreapp&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS5zYm0udGhlYXRyZWFwcCJd 

Załączniki