Listopadowa promocja

Czarna komedia kryminalna “Porachunki z katem”, komedia “Brzydal” i “Płuca” wzruszająca opowieść o miłości – to propozycje spektakli, na które można zakupić bilety w promocyjnej cenie.

“Porachunki z katem” Martina McDonagha, to trzymająca w napięciu czarna komedia pełna nieoczekiwanych zwrotów akcji, zabawnych sytuacji i błyskotliwych dialogów w reżyserii dyrektora artystycznego Marcina Hycnara. Spektakl został wyróżniony II miejscem w plebiscycie Nagroda Publiczności podczas XXI ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA 2017. Spektakl dla widzów od 16 roku życia.

Gramy: 16, 17, 18 listopada godz. 18.00, Duża Scena

W sztuce “Brzydal” Mariusa von Mayenburga, jednego z najważniejszych dramatopisarzy niemieckojęzycznych, spotykamy Lettego – tyt ułowego Brzydala. Czy Lette jest brzydki? A może ktoś mu to wmawia? Jak zmieni się bohater, któremu w szczytowym punkcie kariery kilkoro życzliwych powiedziało, że nie pasuje do ogólnie przyjętego wzorca człowieka fizycznie idealnego?

Gramy 21 i 22 listopada godz. 19.00, Mała Scena

“Płuca” Duncana Macmillana to niezwykle zabawna, odważnie napisana i bardzo wzruszająca opowieśc o miłości – niedoskonałej, trudnej ale prawdziwej. Takiej, od której brakuje tchu. Spektakl dla widzów od 16 roku zycia. Spektakl zdobył Nagrodę Główną na XVIII Ogólnopolskim Festiwalu Dramaturgii Współczesnej “Rzeczywistość przedstawiona” Zabrze 2018.

Spektakl Anny Wieczur – Bluszcz należy do tych, które zapadają w pamięć. W znaczeniu zresztą absolutnie pozytywnym. Od mądrego tekstu, w który warto się wsłuchać, przez trafną obsadę, po każdy inny element teatralnego wystawienia – to widowisko bez słabych stron, niepozostawiające widza obojętnym.” Beata Stelmach-Kutrzuba, Temi nr 19/09.05

Gramy 24 i 25 listopada godz. 19.00 oraz 27 listopada godz. 20.00, Mała Scena

Na hasło “Płuca” bilety na powyższe spektakle w cenie 20 zł.

Rezerwacje: 14 688-32-87, 784-976-025, 668 323 998, kasabiletowa@teatr.tarnow.pl

Mecenasem teatru jest GRUPA AZOTY

Fot. Paweł Topolski

Załączniki