Licytacja biletów dla Mai

W portalu www.tarnow.net.pl trwa aukcja charytatywna dla małej Mai. Licytowane są dwa bilety galę finałową Festiwalu Komedii Talia. Dodatkowo zwycięzca licytacji otrzyma plakat wraz z autografami aktorów grających w “Zemście”.

Tarnowianka Maja ma 2 latka. Od ponad roku walczy z nowotworem złośliwym lewego oka, zwanym potocznie siatkówczakiem. Okazją do wsparcia jej leczenia, a równocześnie zdobycia biletów na galę finałową Festiwalu Komedii Talia organizowanego przez Teatr Solskiego w Tarnowie będzie aukcja 2 zaproszeń.

Od lat Teatr im. Ludwika Solskieog w Tarnowie włącza się w aukcje charytatywne – łącząc działalność teatralną z pomocą osobom potrzebującym. Gala finałowa Talii, której będzie towarzyszyła prezentacja spektaklu “Zemsta” z warszawskiego “Och Teatru” cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Od blisko 2 miesięcy brak biletów na ten tytuł. To jedyna możliwość zdobycia biletów na to wydarzenie. Jednak nie bilety są tutaj najważniejsze, a możliwość wsparcia leczenia małego dziecka – mówi dyrektor naczelny Solskiego – Rafał Balawejder.

Licytacja biletów – zasady

Cały dochód ze sprzedaży zaproszenia zostanie przeznaczony Stowarzyszeniu “Dajmy Dzieciom Miłość” na pomoc w leczeniu Mai.

Zasady licytacji:

Przedmiotem aukcji jest zaproszenie ważne dla dwóch osób na galę finałową 17. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia, podczas której zostanie wystawiony spektakl “Zemsta” Aleksandra Fredry z Och Teatru z Warszawy (30 września 2013 r., godz. 18.00, poniedziałek, Centrum Sztuki Mościce, ul. Traugutta 1, Tarnów-Mościce)
Licytacja rozpoczyna się od ceny nominalnej biletów dla dwóch osób na spektakl “Zemsta” w ramach Festiwalu Talia wynoszącej 180 zł.
Aukcja zakończy się w niedzielę, 29 września 2013 r., o godz. 20.00
Wygrywa osoba, która w momencie zakończenia aukcji złożyła najwyższą ofertę
Jeśli po zakończeniu licytacji okaże się, że najwyższą kwotę zaoferowały dwie lub więcej osób, licytację wygrywa ta, która zalicytowała najwcześniej.
Odbiór wylicytowanego zaproszenia będzie możliwy w poniedziałek, 30 września, od godz. 8.00 do 16.00 w kasie Teatru im. L. Solskiego przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie. Zwycięzcą będzie zobowiązany okazać potwierdzenie przelewu i dokument tożsamości.
Cały dochód ze sprzedaży zaproszenia zostanie przeznaczony Stowarzyszeniu “Dajmy Dzieciom Miłość” na pomoc w leczeniu Mai, 2-letniej tarnowianki, która od ponad roku zmaga się z nowotworem złośliwym lewego oka.

Jak poprawnie złożyć ofertę w licytacji?

Na adres konkurs@tarnow.net.pl należy przesłać wysokość kwoty, jaką zgadzasz się zapłacić za zaproszenie ważne dla dwóch osób, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Deklarowana kwota musi być wyższa od ceny wywoławczej lub aktualnie najwyższej złożonej oferty. Uwaga! Pod uwagę będą brane wyłącznie oferty zawierające: kwotę, imię, nazwisko i numer telefonu licytującego. 

Bieżący przebieg licytacji znajduje się na stronie:

http://tarnow.net.pl/index.php?pokaz=wiadomosc&id=14286

Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za okazaną pomoc.

Historia Mai
Ponad rok temu u Mai zdiagnozowano u niej retinoblastomę – nowotwór złośliwy lewego oka, zwany potocznie siatkówczakiem. Kolejne badania kontrolne oka były bardzo optymistyczne, guz zmalał i uległ znacznemu zwapnieniu. Niestety podczas kolejnego badania w czerwcu 2013 roku lekarze stwierdzili dwa nowe ogniska nowotworowe. Maja ponownie wróciła na terapię chemią. Obecnie Maja jest już po 11 cyklach chemii a przed nią dalsze leczenie, liczne badania i konsultacje zarówno w Krakowie jak i w Londynie w klinice Moorfields Eye Hospital, gdzie koszty badań i leczenia są bardzo wysokie.

Jak można pomóc?

Od 21 września przez dziewięć kolejnych dni Tarnów stanie się stolicą komedii. Wszystko za sprawą 17. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia. Widzowie zobaczą jedenaście konkursowych spektakli przygotowanych przez teatry z całej Polski. Wolontariusze Stowarzyszenia “Dajmy Dzieciom Miłość” kwestują na rzecz Mai w foyer tarnowskiego teatru, przed rozpoczęciem spektakli i w trakcie antraktów.

Załączniki