HAVEL-MAN Happening. Wygraj bilety na Festiwal TALIA

Zbliża się prapremiera spektaklu „Havel – Man”, otwierającego XX Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia, w Teatrze im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. W środę, 31 sierpnia, na Placu Sobieskiego w Tarnowie odbędzie się happening przed zbliżającymi się wydarzeniami, na którym rozdamy wejściówki, dzięki którym będzie można m. in. wygrać bilety na Festiwal Talia.

31 sierpnia, o godz. 15:00 na Palcu Sobieskiego w Tarnowie aktorzy Solskiego zaprezentują utwór „Satisfaction” legendarnej grupy The Rolling Stones, który znalazł miejsce w premierowej sztuce. Usłyszymy odtwórcę głównej roli w spektaklu „Havel – Man” Piotra Hudziaka, w towarzystwie Karoliny Gibki i Tomasza Wiśniewskiego. 

8 września, tarnowska publiczność będzie mieć okazję, po raz pierwszy obejrzeć najnowszy spektakl „Havel – Man” w reżyserii Evy Rysovej, na podstawie tekstu Mateusza Pakuły. „Havel-Man” to wariacka, pełna muzyki komedia oparta na biografii Vaclava Havla – największego Czecha XX wieku. Dwaj kilerzy dostają zlecenie, aby przenieść się w czasie i zabić Havla. No tak, w końcu jego idee zmieniły Europę. Czy nadal mogą ją zmieniać na lepsze? Twórcy spektaklu uważają, że warto się z nimi zapoznać.

 A jednocześnie zdrowo się pośmiać – spektakl jest pełen pseudoczeskiego języka i czysto czeskiego humoru – zapowiada autor Mateusz Pakuła.

W trakcie happeningu rozdamy specjalne zaproszenie, upoważniające do wejścia na pokaz przedpremierowy, za symboliczne 5 zł – mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni.

Spośród osób, które wykupią zaproszenie na pokaz przedpremierowy, rozlosujemy wejściówki na XX Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2016. Do wygrania będą m.in. bilety na „Ożenek” Mikołaja Gogoli z Teatru Śląskiego w Katowicach, „Tata ma kota” Szymona Bogacza ze Sceny Prapremier InVitro w Lublinie czy na sztukę wieńczącą festiwal – „Hawaje, czyli przygody siostry Jane” z Teatru Capitol w Warszawie.

Szczegóły w Biurze Promocji i Organizacji Widowni

14 688 32 87, 784 976 025,  promocja@teatr.tarnow..pl   organizacja@teatr.tarnow.pl

Serdecznie zapraszamy!

Załączniki