Dotknij Teatru w Tarnowie

W dniach od 27 marca do 3 kwietnia realizowany będzie ogólnopolski projekt „Dotknij Teatru” z okazji Międzynarodowego Dnia Teatru. Wzorem lat ubiegłych Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie włącza się do akcji.

Zapraszamy do udziału wydarzenia umożliwiające bezpłatne dotknięcie teatru, specjalnie dedykowane dzieciom, dostępne dla osób niepełnosprawnych, zapobiegające wykluczeniom, edukacyjne, aktywnie reagujące na rzeczywistość, artystycznie hipnotyzujące, odświętne, Zobacz więcej 

Bezpłatnie dotknąć Teatru Solskiego będzie można 31 marca. W tym dniu Aleksander Fiałek, aktor tarnowskiej sceny, znany z ról w spektaklach takich jak : “Havel – man, czyli spisek czasoskoczków”, “Bunia”, “Grażyna”,  czy “Brzydal”, a także improwizator grupy IMPRO KRK goszczącej na tarnowskiej scenie,  poprowadzi zwiedzanie tarnowskiego teatru. Na podstawie aktorskich doświadczeń, błyskotliwie i z humorem opowie o miejscach niedostępnych na co dzień widzom.  

Zwiedzanie Teatru rozpoczynamy w piątek 31 marca o godz. 15:00 i 16:00. 

Zaś w niedzielę 2 kwietnia, o godz. 19.00 zapraszamy na komedię muzyczną “Piękna Lucynda”, Mariana Hemara, w reżyserii Eweliny Pietrowiak. Spektakl został laureatem Nagrody Publiczności podczas XIX Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2015.

Na hasło “Dotknij teatr” cena biletu 10 zł.

Rezerwacje miejsc na spektakl i zwiedzanie Teatru w Biurze Promocji i Organizacji Widowni – telefonicznie 14 688 32 86, 784 976 025 lub mailowo – organizacja@teatr.tarnow.plpromocja@teatr.tarnow.pl

Więcej informacji o akcji na stronie www.dotknijteatru.pl

Załączniki