“Blackbird” w Gemini Park Tarnów

Teatr Solskiego zaprezentuje się w nowej, nietypowej lokalizacji. 24 i 25 kwietnia o godz. 21.30 spektakl “Blackbird” zostanie wystawiony na parkingu podziemnym w Gemini Park Tarnów (strefa niebieska).

Skąd pomysł na taką lokalizację? Surowe ściany parkingu nawiązują do undergroundowej scenografii, w której zazwyczaj wystawiany jest spektakl. Równocześnie będzie to okazja do promocji teatru wśród nowej grupy odbiorców – mówi Rafał Balawejder dyrektor naczelny Solskiego

Bohaterowie dramatu “Blackbird” kiedyś marzyli o tym  by uciec, wzbić się w powietrze i być wolnym poza prawem i moralnością. Chcieli wznieść swoją zakazaną miłość poza społeczeństwo, poza niemożliwość. Dziś spotykają się po latach. Podnoszą złamane skrzydła i na nowo chcą się uczyć latać. Po to by stać się wolnym. Wolnym od siebie…

Rozmawiając z przedstawicielami Teatru na temat tego przedsięwzięcia, doszliśmy do wniosku, że spektakl teatralny jest w stanie w pełni zaistnieć również w innej przestrzeni, niż teatralna scena – mówi Kinga Witek, Dyrektor ds. Marketingu i PR Gemini Park Tarnów.

W kameralnej sztuce, wystawianej od Szkocji, przez Indie, po USA – wystąpią: Matylda Baczyńska i Ireneusz Pastuszak.

Spektakl dla widzów powyżej 16 roku życia.

Bezpłatne zaproszenia do odbioru na wyspie kasowej Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie zlokalizowanej obok salonu Empik w Gemini Park (od 15.00 do 20.00). Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem prezentacji spektaklu jest Gemini Park Tarnów.

Dodatkowe informacje o spektaklu – w kasie teatru lub telefonicznie tel. 784 976 026.

Zapraszamy!