Bilety do Teatru za 350 groszy

Świętujemy Dzień Teatru Publicznego w Polsce! Z tej okazji bilety na spektakl “Tango” Sławomira Mrożka 19 maja, o godz. 19:00 będzie można zakupić za 350 groszy, w ramach ogólnopolskiej akcji Instytutu Teatralnego i Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Sprzedaż biletów na spektakl 19 maja, o 19:00 będzie odbywać się wyłącznie w kasie Teatru. Rozpoczęcie sprzedaży – 18 maja 2019 r. godz. 17:00. Na to wydarzenie nie można dokonywać rezerwacji miejsc. Jedna osoba może zakupić maksymalnie 2 bilety.

“Tango” Sławomira Mrożka to klasyka polskiej literatury spod znaku absurdalnego humoru. Rodzina w dramacie Mrożka to soczewka, w której odbijają się wciąż aktualne niepokoje, napięcia, międzypokoleniowe konflikty i mechanizmy historii. Panuje w niej „bezwład, entropia i anarchia”. Świat naznaczony jest brakiem zasad i rozkładem wartości, a całkowita niemoc inteligencji toruje drogę do władzy prymitywnej, brutalnej sile. Napisana ponad pół wieku temu groteskowa tragikomedia “nie chce się zestarzeć” i z przenikliwością oraz poczuciem humoru opisuje także nasze czasy. Zawsze znajdzie się jakiś Artur, który za wszelką cenę próbuje przywrócić porządek zastanego świata i jakiś Edek, który czai się tuż za plecami tego pierwszego.
Spektakl reżyseruje Edward Wojtaszek. Występują: Matylda Baczyńska, Dominika Markuszewska, Ewa Sąsiadek, Filip Kowalczyk, Ireneusz Pastuszak, Mariusz Szaforz, Tomasz Wiśniewski.

Link do strony organizatora www.dzienteatrupublicznego.pl

Zapraszamy!

Załączniki