Baśniowy Tarnów – konkurs plastyczny

Z okazji zbliżającej się 8 edycji Festiwalu Spektakli dla Dzieci Mała Talia, tarnowski teatr ogłasza konkurs plastyczny dla najmłodszych teatromanów. W tym roku tematem jest baśniowy Tarnów.

Gdy jesień za oknem, a zima zbliża się wielkimi krokami dzieci pozostają w domach i snują opowieści ze swoimi rodzicami. Historie barwne, czasem przerażające, prawdziwe i te zmyślone. Takie właśnie są baśnie, bajki i legendy. Ale czy znamy takie historie o naszym pięknym mieście, Tarnowie? Czemu nie wymyślić dziś historyjki o swoim osiedlu, czy o czarach jakie dawno temu uprawiano na tarnowskim rynku?

Do opowiedzenia własnej lub zasłyszanej historii zaprasza tarnowski teatr ogłaszając konkurs plastyczny, którego tematem jest „Baśniowy Tarnów”. Technika wykonania prac – tylko płaskie formy rysunkowe lub malarskie (np.: ołówek, akwarela, kredki). Format B1, czyli 100 cm x 70 cm.

W konkursie mogą brać udział tylko grupy dzieci przedszkolnych, szkół podstawowych i gimnazjalnych. Prace powinny być czytelnie podpisane na odwrocie przez autorów i zawierać dane kontaktowe opiekuna grupy. Podanie danych jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikowanie prac oraz nazwisk i autorów.

Termin nadsyłania prac mija 27 listopada 2016 roku. Najciekawsze prace zostaną wystawione na ścianach foyer teatru i będzie można je podziwiać przez cały Festiwal Spektakli dla Dzieci Mała Talia. 

Zgłoszenia należy przesłać na adres: Teatr im. Ludwika Solskiego ul. Mickiewicza 4, 33-100 Tarnów lub dostarczyć bezpośrednio do działu promocji. Informacje o konkursie pod nr tel. 14 688 32 87 lub promocja@teatr.tarnow.pl

Festiwal Mała Talia dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz z Budżetu Miasta Tarnowa

Załączniki