Aukcja charytatywna dla 17-letniej Anny / aktualizacja

Jedną z tradycji Festiwalu Komedii Talia organizowanego przez Teatr im. Ludwika Solskiego jest wsparcie dla osób, które z powodu choroby znalazły się w potrzebie. 

W tym roku na cele charytatywne zostały przekazane 2 karnety na Festiwal Komedii Talia 2014. Środki uzyskane z licytacji pomogą w rehabilitacji 17-letniej Anny.

Ania zachorowała w 2013 r. na nowotwór złośliwy kości – Osteosarcoma. Leczenie podjął się Instytut Matki i Dziecka w Warszawie. Ania otrzymała 18 kursów chemioterapii. W trakcie leczenia przeszła operację usunięcia guza kości i wstawienia endoprotezy, miała także operację płuc. Obecnie jest w trakcie rehabilitacji i badań kontrolnych w Warszawie. Środki na jej rehabilitację zbiera “Fundacja Spełnionych Marzeń” z Warszawy. Fundacja opiekuje się dziećmi z chorobami nowotworowymi leczącymi się w pięciu specjalistycznych ośrodkach Polsce – m.in. na Oddziale Onkologii Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Warszawie.

Warto zauważyć, że karnety na festiwal już dawno zostały wyprzedane i nie ma możliwości zakupienia ich w kasie teatru. Jednak nie bilety są tutaj najważniejsze, a możliwość wsparcia leczenia osoby potrzebującej. To również sprawa ważna dla naszej teatralnej społeczności, jest to bowiem bliska osoba jednej z naszych wolontariuszek – mówi Krzysztof Bogusz z Biura Promocji i Organizacji Widowni Teatru Solskiego.

Cały dochód ze sprzedaży zaproszenia zostanie przekazany na konto Fundacji Spełnionych Marzeń z przeznaczeniem w całości na pomoc w leczeniu Anny.

Zasady licytacji:

Przedmiotem aukcji są dwa karnety na wszystkie spektakle w ramach 18. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia odbywającego się od 19 do 28 września 2014 r. w Teatrze im. L. Solskiego w Tarnowie na godz. 17.00,
Licytacja rozpoczyna się od ceny wynoszącej 500 zł.
Aukcja zakończy się w czwartek 18 września 2014 r., o godz. 18.00
Wygrywa osoba, która w momencie zakończenia aukcji złożyła najwyższą ofertę
Jeśli po zakończeniu licytacji okaże się, że najwyższą kwotę zaoferowały dwie lub więcej osób, licytację wygrywa ta, która zalicytowała najwcześniej.
Odbiór wylicytowanego zaproszenia będzie możliwy w piątek, 19 września, od godz. 8.00 do 16.00 w kasie Teatru im. L. Solskiego przy ul. Mickiewicza 4 w Tarnowie. Zwycięzcą będzie zobowiązany okazać potwierdzenie przelewu i dokument tożsamości
Cały dochód ze sprzedaży zaproszenia zostanie przeznaczony na konto Fundacji Spełnionych Marzeń z przeznaczeniem w całości na pomoc w leczeniu Anny – 17 letniej tarnowianki, która od 2013 roku zmaga się z nowotworem złośliwym kości. Obecnie jest w trakcie rehabilitacji i badań kontrolnych w Warszawie w Instytucie Matki i Dziecka.

Jak poprawnie złożyć ofertę w licytacji?

Na adres konkurs@tarnow.net.pl należy przesłać proponowaną kwotę, jaką zgadzasz się zapłacić za karnet dla dwóch osób, swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego. Deklarowana kwota musi być wyższa od ceny wywoławczej lub aktualnie najwyższej złożonej oferty. Uwaga! Pod uwagę będą brane wyłącznie oferty zawierające: kwotę, imię, nazwisko i numer telefonu licytującego.

LICYTACJA PROWADZONA JEST W PORTALU TARNOW.NET.PL <==

====

Uwaga – licytacja została zakończona.

Wylicytowana kwota – 800 zł. Dziękujemy wszystkim uczestnikom licytacji.

====

Osoby zainteresowane wsparciem rehabilitacji Ani mogą wykonać przelew na konto Fundacji:
Fundacja Spełnionych Marzeń
ul. Oleandrów 6
00-629 Warszawa

ING BANK ŚLĄSKI 29 1050 1025 1000 0022 7611 6304
Z dopiskiem Anna Micek

Załączniki