Warsztaty wokalne „Zaśpiewaj z Anią w karnawale”

Masz od 10 do 16 lat? Śpiewanie jest Twoją ogromną pasją? Warsztaty „Zaśpiewaj z Anią w karnawale” dedykowane są młodym pasjonatom śpiewu, którzy pragną doskonalić swój warsztat wokalny oraz poczuć się pewniej na scenie.

Warsztaty poprowadzi tarnowska wokalistka Ewa Judasz-Jakubiak – chórzystka w SOLskim, wokalistka zespołu Antykwariat, wielokrotna finalistka konkursów wokalnych, pasjonatka śpiewu zakochana
w muzyce od najmłodszych lat.

Zajęcia będą składać się z dwóch segmentów. Pierwszym z nich będzie prezentacja jednego dowolnie wybranego utworu muzycznego, zaśpiewanego a capella (bez akompaniamentu). Po wysłuchaniu prezentacji instruktor udzieli każdemu wykonawcy cennych wskazówek na dalszą drogę muzyczną. Podczas drugiej części warsztatów, uczestnicy wezmą udział w ćwiczeniach emisyjnych, oraz wykorzystają nabytą wiedzę opracowując utwór „Chodź pomaluj mój świat”.

Serdecznie zapraszam wszystkich tym, którym muzyka gra w sercu. Cieszę się, że będę mogła podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem scenicznym z młodymi artystami. Kto wie, być może właśnie podczas warsztatów „Zaśpiewaj z Anią w karnawale” rozpocznie się kariera muzyczna, któregoś z uczestników – mówi Ewa Judasz-Jakubiak – prowadząca warsztaty.

Termin: 21 stycznia, godz. 14:00
Czas trwania: 90 minut 
Uczestnicy: 10-16 lat – ilość miejsc ograniczona
Koszt: 30 zł/os.

Zgłoszenia i wpłaty najpóźniej do 18 stycznia. Zapisy w Biurze Promocji i Organizacji Widowni: 14 688 32 87, 784 976 025, 668 323 998

Serdecznie zapraszamy!

Warsztaty wokalne “Zaśpiewaj z Anią w karnawale” – 21 stycznia 2023 – prowadząca: Ewa Judasz-Jakubiak