na środku młody aktor trzyma żółte kwiaty w dłoniach biegnie do pary stojącej po prawej stronie za nim biegnie aktor z tyłu za nimi po prawej stoi aktorka i aktor patrzą na nich dekoracja imitująca kuchnię

Ulubieniec publiczności na deskach Solskiego

W przedświąteczny weekend 17, 18 i 19 grudnia o godz. 18:00,
na Dużej Scenie Solskiego pojawi się jedna z najbardziej znanych komedii Aleksandra Fredry, “Śluby panieńskie” w reżyserii Wojciecha Malajkata. Spektakl został laureatem Nagrody Publiczności podczas XXII Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii TALIA 2018.

Ten spektakl to zabawna, lekka i wciąż aktualna opowieść o odwiecznej wojnie płci, w której wszystkie chwyty są dozwolone. Nieśmiertelna tematyka bawi do łez i obnaża niezmienność ludzkich postaw w obliczu porywów serca.

W przygotowaniach do Świąt nie zapominajmy o chwili wytchnienia. Warto choć na jeden wieczór oderwać się od obowiązków i spędzić go z bliskimi oglądając dobrą komedię w teatrze – mówi Matylda Baczyńska, dyrektor artystyczna tarnowskiego teatru.

Występują: Ewa Jakubowicz, Dominika Markuszewska, Katarzyna Pośpiech, Aleksander Fiałek, Filip Kowalczyk, Ireneusz Pastuszak oraz Tomasz Wiśniewski.

Cena promocyjna biletów na spektakl w dniach 17, 18 i 19 grudnia: 22 zł/os. po uprzedniej rezerwacji telefonicznej 668 323 998 lub 784 976 025

Fot. Paweł Topolski