po lewej starszy mężczyzna w białym kostiumie trzyma napis szuja po lewej stronie starsza kobieta i młoda kobieta śpiewają w tle biała dekoracja okien

Święto seniorów. “Starsi Panowie Znowu” w promocyjnej cenie.

W najbliższy weekend 9 i 10 października, o godz. 18.00 zagramy spektakl “Starsi panowie znów” utkany ze znanych, legendarnych piosenek i scen Kabaretu Starszych Panów.
Z okazji październikowego święta seniorów przygotowaliśmy promocyjną cenę.

Przedstawienie „Starsi Panowie znów” powstało na podstawie “Wieczorów Kabaretu Starszych Panów” oraz “Wieczorów Wspomnień Kabaretu Jeszcze Starszych Panów”. Piosenki i sceny dialogowe tworzą dynamiczną i barwną opowieść o miłości, odrzuceniu, tęsknocie, fascynacji, oczarowaniu i pożądaniu. Scenariusz spektaklu składa się z 22 piosenek i 10 scen dialogowych z repertuaru Kabaretu. Widzowie usłyszą znane utwory, takie jak “Tango kat”, “S. O. S.” czy “Upiorny Twist” jak również utwory mniej rozpoznawalne, a równie atrakcyjne: “Ballada jarzynowa” czy “Zosia i ułani”.

Jak śpiewali Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski “piosenka jest dobra na wszystko” i stanowi panaceum na wszelkie trudy i bolączki dnia codziennego. Zapewniamy sporą dawkę uśmiechu, wspomnień i wzruszeń. Liczymy, że chętnie skorzystacie Państwo z naszej propozycji i w najbliższy weekend odwiedzicie tarnowski teatr – zachęca Rafał Balawejder, dyrektor Naczelny.

W spektaklu występują:
Matylda Baczyńska, Ewa Sąsiadek, Ireneusz Pastuszak, Kamil Urban, Piotr Niedojadło (gościnnie).

Z hasłem: Święto Seniora cena biletu wynosi jedyne 18 zł od osoby, czyli 60 % taniej.

Dodatkowe informacje na temat spektaklu i promocji można uzyskać w kasie oraz w Biurze Promocji i Organizacji Widowni, tel. kom. 784 976 025, 668 323 998 tel. (14) 688 32 87.

Załączniki