basen w wodzie głowy widać trzech młodych mężczyzn patrzą się na młodą kobietą w jasnych włosach w ciemnych okularach i letniej sukience w czerwono białą kratkę

Rozpoczynamy prace nad nową premierą!

We współpracy z Fundacją ze Stali przygotowujemy polsko – słowacki spektakl “Zdarzyło się pierwszego września” Pavla Rankova w reżyserii Tomasza Gawrona.

Z tej okazji zaprosiliśmy na nietypowy happening. Na basenie w Tarnowie – Mościcach aktorzy wzięli udział w zawodach pływackich, w których nagrodą było prawo do ubiegania się o względy pięknej Marii.

Zanim zaprosimy Państwa na premierę w listopadzie, prosimy jednak o wsparcie tego przedsięwzięcia poprzez udział w zbiórce organizowanej przez Fundację ze Stali. Będziemy wdzięczni za każdą formę wsparcia w trudnych czasach pandemii!

Link do zbiórki: https://zrzutka.pl/3juj8a

W spektaklu wystąpią Matylda Baczyńska, Anna Zachciał, Filip Kowalczyk, Ireneusz Pastuszak, Tomasz Wiśniewski oraz gościnnie Adam Herich z Teatru Miejskiego w Żylinie (SK). Scenografią, kostiumami i reżyserią światła zajmuje się Krystian Szymczak, a muzyką – Wojciech Frycz.

Partner Główny: Województwo Małopolskie

Patron Honorowy: Tomáš Kašaj, Konsul Generalny Republiki Słowacji

Fot. Przemysław Sroka

Załączniki