Grafika. Napis Kasting na niebieskim tle

Ostatnie dni na zgłoszenie się do muzycznego castingu. Do 9 maja Teatr Solskiego przyjmuje nagrania wokalistów.

W tarnowskim teatrze trwa I etap naboru do Przeglądu twórczości Edwarda Stachury, którego zwieńczeniem będzie finałowy koncert „Stachura. In memoriam”, podczas którego poznamy zwycięzców wyłonionych przez jury. 

Do udziału zapraszamy osoby w dwóch kategoriach wiekowych – młodzież do 18 roku życia i dorosłych.

I etap – zgłoszenie mailowe

Na Państwa mailowe zgłoszenia czekamy do poniedziałku 9 maja, włącznie. Zapraszamy wokalistów wraz z akompaniatorami. Jeśli jednak ktoś nie ma swojego akompaniamentu, na etapie przesłuchań, prób i koncertów zapewniamy współpracę z pianistą Piotrem Niedojadło. Prosimy o przygotowanie dwóch piosenek z twórczości Stachury i przysłanie do Teatru ich nagrań (szczegóły na końcu informacji). Na podstawie nadesłanych materiałów wybierzemy wokalistów, których zaprosimy do przesłuchań na żywo w siedzibie Teatru. O zakwalifikowanych osobach poinformujemy po 15 maja.

II etap – przesłuchania w Teatrze

Przesłuchania w siedzibie Teatru odbędą się 23 maja. Podczas tych eliminacji wyłonimy osoby, które wystąpią w koncercie „Stachura. In memoriam”

Próby, Koncert Finałowy i ogłoszenie laureatów

24 maja to dzień przeznaczony na próby. Z kolei w środę, 25 maja odbędzie się finałowy koncert, po którym nastąpi uroczyste ogłoszenie laureatów Przeglądu.

Jak się zgłosić?

Prosimy o uzupełnienie i odesłanie Karty Zgłoszenia (załącznik do pobrania poniżej).

 2 nagrania w formacie video można:

– wysłać WeTransferem na adres sekretariat@teatr.tarnow.pl w tytule wpisując: Przegląd twórczości Stachury

lub

– umieścić na Dysku Google i wysłać link z otwartym dostępem na adres sekretariat@teatr.tarnow.pl w tytule wpisując: Przegląd twórczości Stachury

– Jeśli ktoś nie ma swojego akompaniamentu, prosimy o wysłanie utworów rozpisanych w formie kwitu. Przykładowy kwit w załączniku poniżej.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 9 maja, włącznie.

Serdecznie zapraszamy!