Czarno-białe zdjęcie Edwarda Stachury po lewej stronie po prawej napis koncert stachura in memoriam po lewej na dole napis emes i partnerzy sponsor główny nagrody

Muzyczne talenty wyłonione. Koncert „Stachura in memoriam” z wokalistami Przeglądu twórczości Edwarda Stachury.

25 maja w Teatrze Solskiego w Tarnowie będzie miał miejsce finałowy koncert w ramach Przeglądu twórczości Edwarda Stachury. Na scenie wystąpi osiemnastu wokalistów prezentujących twórczość “Steda” w nowatorskich aranżacjach i pełnych emocji interpretacjach.

Jesteśmy po wielogodzinnych przesłuchaniach w ramach Przeglądu twórczości Edwarda Stachury. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy zechcieli podzielić się z nami swoim talentem, wrażliwością i pasją śpiewania. Zachęcam Państwa do wysłuchania koncertu, który odbędzie się już w środę 25 maja na Dużej Scenie i jak zakładamy na długo zapadnie  w Waszej pamięci. Jego zwieńczeniem będzie uroczyste ogłoszenie laureatów przeglądu – zapowiada Matylda Baczyńska, Dyrektor Artystyczna

Osoby, które wystąpią w finałowym koncercie “Stachura. In memoriam” to: Klaudia Dyngosz, Katarzyna Gurgul, Kinga Gurgul, Karolina Kieć, Anna Krużel, Emilia Krzemińska, Joanna Kumięga, Maja Michalik, Eliza Paś – Dimitrow, Lidia Poręba, Joanna Śmieszek, Natalia Zmarzły, Piotr Furgał, Tomasz Kapturkiewicz, Marcin Kowal, Dawid Mik, Bartłomiej Śliż oraz Artur Wójcik.

W koncercie usłyszymy między innymi takie utwory jak: „List do Pozostałych”, „Człowiek człowiekowi”, „Tango Triste”, „Opadły mgły, wstaje nowy dzień”, „Hymn rozpustników”, „Ona sobie tego nie życzy”, „Ach, kiedy znowu ruszą dla mnie dni”, „Confiteor” czy „My to nie wiemy co chcemy”.

Koncert odbędzie się 25 maja, o godz. 19:00 na Dużej Scenie.

Wejściówki w cenie 10 zł/os. dostępne w Kasie Teatru oraz on-line

Kasa czynna od 9:00 do 17:00. W dniu koncertu od 9:00 do 19:00.

Serdecznie zapraszamy!

Sponsor nagrody głównej: EMES i Partnerzy