Napis Warsztaty dla dzieci i rodziców. W tle dwóch aktorów i jedna aktorka trzymają ręce w górze

„Drzewa uważności” – warsztaty ART&MINDFULNESS dla dzieci i rodziców

W tarnowskim teatrze odbędą się wyjątkowe zajęcia dla dzieci i rodziców, łączące trening uważności z warsztatami plastycznymi. Warsztat „Drzewa uważności” pomoże uczestnikom być “tu i teraz”, wzmocnić koncentrację, umiejętność wyrażania emocji, także za pomocą różnych technik plastycznych.

Na warsztaty zapraszamy dzieci w wieku 3 – 6 lat wraz z rodzicami. Podczas zajęć naszą uważność będziemy kierować w kierunku symboliki płynącej z natury, pobudzając wyobraźnię i łącząc przeżywane emocje z odczuciami w ciele. Symbol drzewa towarzyszyć będzie nam przez różne formy oddziaływań, począwszy od ćwiczeń uważności aż do pracy plastycznej – jako motywu przewodniego tego spotkania – zapowiada Iwona Wróbel – Przebięda, prowadząca warsztaty.

To wyjątkowe połączenie metod może pomóc w dostrzeżeniu i nazwaniu emocji, lepszym zrozumieniu doświadczanych przeżyć oraz wyrażeniu ich za pomocą różnych technik plastycznych – dodaje Iwona Wróbel – Przebięda.

Podczas twórczych poszukiwań najmłodszych, nawiążemy także do spektaklu “Tajemniczy ogród” i  nieocenionego wpływu kontaktu z przyrodą na zdrowie człowieka. 

Familijny “Tajemniczy ogród” na Dużej Scenie Solskiego już w sobotę, 30 kwietnia, o godz. 15:00.

Efektem warsztatów będzie niepowtarzalna praca plastyczna, którą uczestnicy zabiorą do domu.

Zajęcia poprowadzi psycholog, pedagog, terapeuta środowiskowy – Iwona Wróbel – Przebięda.

Termin warsztatów:

2 kwietnia, sobota, godz. 10:00 – 12:00, Foyer Teatru

Cena: 35 zł – za wejście 1 dziecka i rodzica

Zapisy w Biurze Promocji i Organizacji Widowni: 784 976 025, 14 688 32 87  

Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy!

Załączniki