od 1 marca 2022 widownie bez limitów pięciu mężczyzn ubrani w kolorowe kostiumy śmieją się i bawią

Drodzy Widzowie! Od 1 marca widownie bez limitów

Od 1 marca znikają dotychczasowe limity miejsc na teatralnych widowniach. Pierwszym spektaklem, który zostanie objęty tą możliwością w tarnowskim teatrze jest “Księżniczka na opak wywrócona” Calderóna de la Barki, w reżyserii Marcina Hycnara.

Zapraszamy na dobry wieczór w Teatrze, na Mickiewicza 4. Proponujemy symboliczną pulę zaproszeń w cenie 5 zł od osoby, na piątkowy pokaz spektaklu “Księżniczka na opak wywrócona”, który może przyniesie nieco uśmiechu i odprężenia – zaprasza Rafał Balawejder, Dyrektor Naczelny

Komediowa opowieść o zakochanej księżniczce i porwanej córce ogrodnika skrzy się dowcipem dzięki błyskotliwym dialogom i piosenkom w genialnej autorskiej imitacji Jarosława Marka Rymkiewicza. Sztuka Calderóna, łącząca w sobie cechy komedii dell’arte i teatru jarmarcznego, staje się pretekstem do opowiedzenia o zakulisowym życiu aktorów, kondycji teatru i jego magicznej sile, która sprawia, że możemy przeżyć tysiące alternatywnych przygód i uwierzyć w potęgę wyobraźni. Publiczność, niczym w sztuce „Czego nie widać”, obserwuje aktorów, którzy z niemałym trudem, dużym sprytem i niebanalnym poczuciem humoru dążą do spełnienia – finału przedstawienia teatralnego. W końcu „show must go on”.

Bilety zaproszenia w cenie 5 zł od osoby, na piątkowy pokaz 4 marca, dostępne tylko w Kasie Teatru. Ilość miejsc ograniczona. 1 osoba ma możliwość zakupu maksymalnie 2 biletów.

Hasło do rezerwacji/zakupów: 100 % widzów


Gramy także: 5 i 6 marca, o godz. 18:00.

Tel. kontaktowy do Biura Promocji i Organizacji Widowni: 14 688-32-87, kom. 784 976 025, 668 323 998.

Bilety na spektakle w regularnych cenach dostępne online: https://tarnowski-teatr.bilety24.pl oraz w kasie teatru.

Fot. Paweł Topolski