Repertuar

1 Nd

16:00

Festiwal mała talia
Duża Scena

19:00

PŁUCA

Duncan Macmillan
Mała Scena

2 Pn

09:00

Festiwal mała talia
Duża Scena

11:00

Festiwal mała talia
Duża Scena

13:00

NOC HELVERA

Ingmar Villqist
Scena Undergound

3 Wt

4 Śr
Festiwal mała talia
Duża Scena
Festiwal mała talia
Duża Scena

13:00

NOC HELVERA

Ingmar Villqist
Scena Undergound

5 Cz

09:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Festiwal mała talia
Duża Scena

11:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Festiwal mała talia
Duża Scena

6 Pt

09:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Festiwal mała talia
Duża Scena

11:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Festiwal mała talia
Duża Scena

19:00

HEROINY

Agata Biziuk
Mała Scena

7 So

16:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Festiwal mała talia
Duża Scena

19:00

HEROINY

Agata Biziuk
Mała Scena

8 Nd

10 Wt

11 Śr

09:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

11:30

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

12 Cz

09:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

11:30

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

18:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

19:00

IKEBANA

Marcin Skóra
Mała Scena

13 Pt

19:00

IKEBANA

Marcin Skóra
Mała Scena

19:30

Scena Undergound

14 So

19:00

TRANS-ATLANTICO

Witold Gombrowicz
Duża Scena

15 Nd

16:00

TRANS-ATLANTICO

Witold Gombrowicz
Duża Scena

16 Pn

17 Wt

18 Śr

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

11:30

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

19 Cz

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

11:30

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

19:00

BLACKBIRD

David Harrower
Scena Undergound

20 Pt

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

11:30

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

19:00

BLACKBIRD

David Harrower
Scena Undergound

21 So

19:00

PIASKOWNICA / PIERWSZY RAZ

Michał Walczak
Scena Undergound

22 Nd

16:00

PIASKOWNICA / PIERWSZY RAZ

Michał Walczak
Scena Undergound

23 Pn

24 Wt

25 Śr

26 Cz

27 Pt

19:00

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena

28 So

19:00

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena

19:00

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

29 Nd

19:00

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena

19:00

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

30 Pn

31 Wt

17:00

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena

20:30

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena