logo-bystrzak

BYSTRZAK – sklep z mądrymi zabawkami

Zabawki dla dzieci, drewniane, edukacyjne

Szeroki wybór produktów sprawia, że nie zawsze wiemy co wybrać, szczególnie jeśli chodzi o zabawki dla dzieci. Dlatego nasz sklep posiada szczegółowe opisy produktów, dzięki czemu dużo łatwiej można wybrać gręklocki czy pluszaki dla maluchów.

Klientom oferujemy również zabawki edukacyjne, z ich pomocą dzieci mogą uczyć się czytania i pisania, a także liczenia. Jednak to nie wszystko, ponieważ wśród akcesoriów można znaleźć także gry logiczne polegające na rozpoznawaniu kształtów i kolorów, a także układanki i sortery.

Ogromną popularnością cieszą się również klocki dla maluchów, wśród nich znajdują się te w całości wykonane z drewna, ale także magnetyczne. Pierwsze z nich sprawdzą się szczególnie dla młodszych dzieci, natomiast magnetyczne umożliwią im układanie wysokich konstrukcji, które będą solidne i trwałe dzięki zamieszczonym wewnątrz magnesom.

Dostępne w naszym asortymencie gry zręcznościowe i logiczne stanowią doskonałą rozrywkę na wieczór z rodziną. Wspólne rozwiązywanie łamigłówek oraz rywalizacja nie tylko rozwiną zdolności logicznego myślenia, ale również pozwolą spędzić miło czas z bliskimi.

W naszej ofercie można znaleźć także zabawki terapeutyczne, za pomocą których rodzice mogą ćwiczyć ze swoimi pociechami wymowę poszczególnych wyrazów, a także uczyć je ortografii, utrwalać zgłoski czy wykonywać ćwiczenia artykulacyjne.

Zapraszamy także do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku, gdzie czeka więcej informacji o nowościach!

BYSTRZAK – sklep z mądrymi zabawkami  – Anna Busiek-Imioło

tel. +48 530 767 665
email: biuro@bystrzak.eu

Sklep stacjonarny: ul. Do Prochowni 23,  33-100 Tarnów 

Sklep internetowy
www.bystrzak.eu 

Udzielamy rabatu 20% na wszystkie produkty