Repertuar

VIII KONCERT ZADUSZKOWY Stow. Ich Lepsze Jutro
  VIII KONCERT ZADUSZKOWY Stow. Ich Lepsze Jutro

GRANY W DNIACH:

Najbliższe przedstawienie:
08-11-2020niedziela15:00
Duża Scena
Zapraszamy też:
08-11-2020niedziela18:00
Duża Scena

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

90 min

VIII KONCERT ZADUSZKOWY

Klezmorim Trio, zespół MONK, kwartet Con Affetto oraz Milena Łącka, Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek – to skład tegorocznego ósmego Koncertu Zaduszkowego. Wydarzenie w dwóch odsłonach organizuje 8 listopada br. Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO.

Podobnie jak w latach poprzednich odbędą się dwa koncerty – o godz. 15.00 i 18.00. Oba na dużej scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, który jest współorganizatorem wydarzenia. Dla wszystkich czeka mnóstwo niespodzianek. Koncert poprowadzi dziennikarz muzyczny Krzysztof Borowiec.

Koncert odbędzie się z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, z połową zajętych miejsc na widowni. W związku z tym bilety zostały już wyprzedane.

Koncert Zaduszkowy w tarnowskim Teatrze to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Obecnie pod opieką placówek Stowarzyszenia jest ponad 300 dzieci. Organizacja prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z autyzmem i niepełnosprawnościami, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej i aktywną świetlicę terapeutyczną oraz poradnię psychologiczno-pedagogiczną w Parkoszu.