Repertuar

TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE / MUZYKA NA DACHU
  TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE / MUZYKA NA DACHU

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

90 min

Koncert finałowy projektu „Muzyka na dachu” będzie jednocześnie premierą nowego programu chóru SOLski. Słuchacze będą mieli okazję wysłuchać koncertu złożonego z utworów inspirowanych słońcem, światłem czy radością. W programie znajdą się m.in. utwory znane z repertuarów Eleni, Anny Jantar, musicalu „Skrzypek na dachu” w aranżacjach na chór czy też klasyczne kompozycje Stanisława Moniuszki. Kierownictwo i przygotowanie chóru spocznie na Hannie Podkościelnej-Cyz a akompaniował będzie Piotr Niedojadło.

 

Zapraszamy 11 września godz. 19.00, Scena Na Dachu

Cena biletu: 1 zł

Finałowy koncert na zakończenie warsztatów muzycznych pt. „Tyle słońca w całym mieście” z udziałem chóru Solskiego prezentowany jest w ramach projektu "Muzyka na dachu".

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.