Repertuar

BAJKOWY KONCERT / MUZYKA NA DACHU
  BAJKOWY KONCERT / MUZYKA NA DACHU

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

45 min

Matylda Baczyńska, Monika Wenta, Ewa Sąsiadek, Tomasz Piasecki, Kamil Urban przy akompaniamencie Piotra Niedojadło wcielając się w bajkowych bohaterów, przeniosą widzów dużych i małych w magiczny świat baśni. 

Urocze Pszczółki, dzielny Drwal Maciej, kudłaty Pająk, Zaskroniec oraz siostry Echo zaproszą do wspólnego śpiewania piosenek o tym jak super było kiedyś, jak dobrze być drwalem, co robi motylek kiedy rano wstaje oraz o leczniczych właściwościach ziół.

Jaś i Małgosia zaśpiewają m.in. ulubioną kołysankę, piosenkę o zgubionym szczęściu i o wielkiej przygodzie. Na zakończenie koncertu słodki akcent, czyli Piosenka Kucharska o tym jak zrobić crème brûlée. Mamy nadzieję, że koncert dostarczy wszystkim widzom dużo przyjemności.

W czasie koncertów na dachu będzie dostępny odpłatny mini catering serwowany przez zaprzyjaźnione restauracje i punkty gastronomiczne www.jemywtarnowie.pl

Zapraszamy 9 sierpnia godz. 16.00, Scena Na Dachu

Cena biletu: 1 zł

Piosenki ze spektakli "Jaś i Małgosia" i "Księga lasu" prezentowane są w ramach projektu "Muzyka na dachu".

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych, w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.