Repertuar

VI KONCERT ZADUSZKOWY
  VI KONCERT ZADUSZKOWY

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

100 min

Zespół MONK, kwartet Con Affetto, duet Szpetni oraz Karolina Gibki, Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek – to podstawowy skład tegorocznego szóstego Koncertu Zaduszkowego.
Wydarzenie w dwóch odsłonach organizuje 4 listopada br. Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO.

Podobnie jak w latach poprzednich odbędą się dwa koncerty –
o godz. 15.00 i 18.00. Oba na dużej scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Dla wszystkich czeka mnóstwo muzycznych niespodzianek.

Kartę wstępu na koncert otrzyma każdy, kto wesprze działalność Stowarzyszenia przekazując co najmniej 40 zł do skarbony wystawionej w siedzibie organizacji przy ul. Jana Kochanowskiego 30 w Tarnowie codziennie od 7.30 do 19.00. Zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na zakup samochodu, którym lekarze, nauczyciele i terapeuci Stowarzyszenia będą odwiedzać dzieci z głębokim upośledzeniem umysłowym i w stanach terminalnych w ich domach.

Koncert Zaduszkowy w tarnowskim Teatrze to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. Obecnie pod opieką placówek Stowarzyszenia jest blisko 300 dzieci. Organizacja prowadzi w Tarnowie przedszkole dla dzieci z autyzmem, poradnię z zespołem wczesnego wspomagania rozwoju, sieć gabinetów integracji sensorycznej i aktywną świetlicę terapeutyczną.

Głównym Partnerem koncertów jest Grupa Azoty.

www.ichlepszejutro.pl