Repertuar

KATARZYNA DĄBROWSKA. KONCERT / TALIA 2018
  KATARZYNA DĄBROWSKA. KONCERT / TALIA 2018

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

90 min

Katarzyna Dąbrowska to obdarzona bardzo silnym, niskim głosem aktorka śpiewająca w ostatnich latach okrzyknięta niezwykłą osobowością sceniczną.
Jej głos i interpretacje porywają za serce i na długo zapadają
w pamięć. Jest aktorką Teatru Współczesnego w Warszawie, gdzie można Ją oglądać m.in. w "Hamlecie" W. Szekspira. Szerokiej publiczności jest znana z seriali „Na dobre i na złe” oraz „Czas honoru” czy „Belfer”.

W koncercie usłyszą państwo piosenki, które aktorka lubi najbardziej. A zatem będzie „Ballada o próżności” i „Obejmę dozorcostwo”- piosenki, których interpretacja przyniosła aktorce główne nagrody
na Festiwalach Piosenki w kraju i za granicą, trochę repertuaru autorskiego czyli piosenek napisanych specjalnie dla aktorki jak "Tango Desperado" z ostatniej płyty nagranej z zespołęm Warsaw Tango Group i kilka evergreenów muzyki polskiej („S.O.S.” z Kabaretu Starszych Panów) w zupełnie nowych aranżacjach.

Aktorce towarzyszy zespół Urszuli Borkowskiej:
- Marcin Świderski (saksofony)
- Urszula Borkowska (fortepian, aranżacje, kompozycje)
- Wojciech Pulcyn (kontrabas)
- Marcin Słomiński (perkusja)

Impreza towarzysząca.

Cena biletu: 50 zł

XXII Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2018 dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Budżetu Miasta Tarnowa.