Repertuar

ATRAKCYJNY POZNA PANIĄ/Impresariat
Marek Rębacz ATRAKCYJNY POZNA PANIĄ/Impresariat

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

150 min

Autor:

Marek Rębacz

Kultowa komedia teatralna i jeden z najzabawniejszych spektakli w kraju! Pierwowzór filmu o tym samym tytule, "Atrakcyjny pozna Panią..." to komedia, której nie możecie przeoczyć! 

Jeszcze niedawno bez specjalnego skrępowania używano określeń "stara panna" czy "stary kawaler". Dziś, w dobie poprawności, te same osoby nazywamy singlami. Stary kawaler był pośmiewiskiem, a stara panna obiektem żartów. Do singli zaś przylgnęło bezpieczne określenie "samotnych z wyboru". "Atrakcyjny pozna panią" nie jest komedią o singlach po japońsku, grecku, czy żydowsku. Jest prawdziwą, polską, historią o Stasiu - starym, wiejskim, kawalerze, który w poszukiwaniu żony dopuszcza się oszustwa.

Daje prasowy anons i kłamie w nim ile wlezie. Podaje się za przystojnego i majętnego biznesmana, mieszkającego w wiejskiej posiadłości, choć w rzeczywistości mieszka w rozpadającej się chałupie i sama uroda Stasia pozostawia wiele do życzenia.

Marzy o żonie pięknej i młodej, takiej, jakie widuje w kolorowych pismach. W sposób kategoryczny odrzuca zaloty sąsiadek, które dowiedziawszy o jego poszukiwaniach, spieszą zaoferować swoje wdzięki i talenty. W miłosnych rozterkach, dzielnie wspiera Stasia jego wierny druh - Rysio, wieloletni przyjaciel i kompan "do szklanki" . Stasio zaś wspiera dobrym słowem i doświadczeniem Wojtka - młodego sołtysa, nieszczęśliwie zakochanego w jakiejś tam Mariolce.

Mija kilka dni i anons przynosi zaskakujący skutek: do wsi przyjeżdża piękna, młoda, dziewczyna, wyglądająca jak prawdziwa dama...

I dopiero teraz zaczynają się prawdziwe kłopoty i prawdziwe kłamstwa.

Obsada: Mikołaj Roznerski, Sylwester Maciejewski, Lech Dyblik, Adriana Kalska, Elżebieta Jarosik oraz Aleksandra Nieśpielak 

Zapraszamy 16.04.2018 r. poniedziałek godz. 17:00 i 20:00

Bilety dostępne od 6 lutego w kasie Teatru (płatność tylko gotówką)

od wtorku do piątku od godz. 9.00-17.00.

Nie prowadzimy rezerwacji miejsc!

Bilety w cenach od 65 zł do 95 zł w zależności od rzędu:

rząd II miejsca 1-20 cena 95 zł

rząd  V miejsca 1-20 cena 85 zł

rząd VIII miejsca 1-20 cena 75 zł

rząd XI miejsca 1-20 cena 65 zł

Pozostałe miejsca dostępne są na stronie internetowej:

http://www.teatrrebacz.kupbilecik.pl/