Repertuar

V KONCERT ZADUSZKOWY
  V KONCERT ZADUSZKOWY

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

90 min


Zespół MONK, kwartet Con Affetto oraz Piotr Kita, Paweł Mazur, Stanisław Migała, Bartek Roju Rojek i Robert Wypasek – to podstawowy skład tegorocznego, piątego już z rzędu Koncertu Zaduszkowego. Wydarzenie w dwóch odsłonach organizuje 5 listopada br. Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Wszystkie pieniądze uzyskane ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na terapię dzieci z niepełną sprawnością w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie.


W tym roku odbędą się dwa koncerty –  o godz. 16.00 i 18.30. Oba na dużej scenie Teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Dla wszystkich czeka mnóstwo muzycznych niespodzianek. – Tak naprawdę scenariusz pisze nam życie – podkreślają organizatorzy. Wystarczy spojrzeć, kto odszedł w ostatnich miesiącach: Wojciech Młynarski, Zbigniew Wodecki, Leonard Cohen, Wiesław Michnikowski.


BILETY ZOSTAŁY WYPRZEDANE.


Koncert Zaduszkowy w tarnowskim Teatrze to już cykliczne wydarzenie, podczas którego artyści i publiczność wspierają działalność Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO. W tym roku wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na terapię dzieci, uczęszczających do placówek prowadzonych przez Stowarzyszenie ICH LEPSZE JUTRO. Głównym Partnerem wydarzenia jest Grupa Azoty.