Repertuar

Konferencja TEDx Tarnów
  Konferencja TEDx Tarnów

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

240 min

TEDxTarnow, to pomysł na działanie w duchu TED w Tarnowie. Mieście, w którym są ludzie skłonni do działań na rzecz rozwoju osobistego oraz dalej idącego rozwoju lokalnych społeczności. Chcemy, by inspiracje które przyjdą do naszego miasta z zewnątrz, przemieniły się w czyny. Wiemy, że miasto ma potencjał, a jego potencjałem zawsze byli, są i będą ludzie!

Pierwsza konferencja TEDxTarnow odbędzie się 24 czerwca 2017 roku, w Teatrze. Rejestracja uczestników o 15:15, o godz. 16:00 (część właściwa), kończymy późną nocą /after party/. Motywem przewodnim spotkania jest hasło THE FUTURE IS NOW. Zaproszeni Prelegenci udzielą odpowiedzi na pytanie: Czy żyjemy już w przyszłości /czy przyszłość jest teraz/, czy będzie tym co dopiero się wydarzy? Tak zadany temat poruszą naukowcy, biznesmeni z branży technologicznej, ludzie zajmujący się filmem, myśliciele wywodzący się z różnych środowisk oraz sfer życiowych.

Formularz zgłoszeniowy oraz wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie: www.tedxtarnow.com i mail: office@tedxtarnow.com


Sprzedaż biletów rusza z dniem 5 czerwca 2017 r. Zakup biletu możliwy będzie wyłącznie drogą elektroniczną, po wcześniejszym zaakceptowaniu przesłanego do organizatorów formularza. Cena biletu to 30 zł., w kwocie tej uczestnik otrzyma identyfikator, catering, zaproszenie na after party oraz możliwość wysłuchania prelekcji ludzi, którzy na co dzień inspirują środowiska z których się wywodzą, których na co dzień nie spotykamy spacerując po tarnowskich chodnikach, a którzy na nasze zaproszenie przyjadą do Tarnowa, aby podzielić się z Nami wartościami i spostrzeżeniami, które noszą w sobie.