Repertuar

SOLSKI KOLĘDOWO. Aktorzy śpiewają
  SOLSKI KOLĘDOWO. Aktorzy śpiewają

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

60 min

 Fundacja Społeczna Progres, Stowarzyszenie Promocja Rozwój Obywatel ProTarnów oraz Teatr im. Ludwika Solskiego w Tarnowie, są inicjatorami spotkania organizacji społecznych, środowisk kulturalnych i tarnowskich przedsiębiorców z mieszkańcami miasta w imprezie pod nazwa „Smakowanie Świąt”.
Jest to druga edycja swoistego festiwalu zapachów, radości i smaków która odbędzie się 18 grudnia na Tarnowskim Rynku.


To niezwykłe przedsięwzięcie, jest wyrazem swoistego podziękowania tarnowianom za udział w kreowaniu wizerunku i rozwoju miasta w każdym aspekcie – społecznym, gospodarczym, kulturalnym czy sportowym. Mieszkańcy czynią to przez okrągły rok. Robią zakupy, odwiedzają restauracje, wychodzą do teatru czy kina. Wydając każdą złotówkę pozwalają Nam, stowarzyszeniom, fundacjom, ośrodkom kultury i sportu oraz wreszcie przedsiębiorcom, istnieć i funkcjonować.


Nasze świąteczne spotkanie, które odbędzie się 18 grudnia br (niedziela), gdzie czekamy już od godz. 15.30, jest możliwością dla Nas wszystkich przyjaznego zbliżenia, obcowania i dzielenia się tym, co w Nas najlepsze. To wspomnienie najwspanialszych uczuć, zapachów, smaków i atmosfery Świąt Bożego Narodzenia. Być może ten dzień, poprzez swój klimat czy aromat sprawi, że powrócimy w myślach do najwspanialszych zakątków wspomnień z dzieciństwa. Wszytko to zamknięte w dwóch słowach – „Smakowanie Świąt”.

Główną atrakcją spotkania będzie słowo przewodnie czyli smak. Przedsiębiorcy przygotują liczne potrawy, które będzie można zupełnie za darmo spróbować i porównać z własnym wyobrażeniem każdej potrawy. Atrakcje ? Armatka śnieżna, koksowniki oraz kolędy w wykonaniu aktorów Tarnowskiego Teatru. Będzie więc śnieg, kolędy, ogień i klimat. Wszystko to gwarantujemy!

Mamy nadzieję że wzorem ubiegłego roku Nasza impreza spotka się z dużym zainteresowaniem.
Serdecznie zapraszamy.