Repertuar

Być kobietą - warsztaty
  Być kobietą - warsztaty

GRANY W DNIACH:

O SPEKTAKLU:

Czas trwania:

120 min

Chwila tylko dla siebie oraz odkrywanie kobiecości - to tematyka wyjątkowych warsztatów dla Pań jakie odbędą się 18 kwietnia 2015 roku w tarnowskim teatrze. Poprowadzi je Matylda Baczyńska, aktorka Teatru im. Ludwika Solskiego - której mocne i bardzo charakterystyczne kobiece role przypadły do gustu tarnowskiej publiczności. 

- Warsztaty "Być kobietą" - to zajęcia taneczno ruchowe, które mają na celu lepsze poznanie własnego ciała, decenienie jego piękna i potencjału. Jest to także okazja do zatrzymania się i poświęcenia trochę czasu i uwagi sobie. W planie warsztatów jest praca nad konkretną choreografią i nauka zmysłowego poruszania się... na szpilkach - mówi Karolina Białas z Biura Promocji i Organizacji Widowni. 
Całość będzie inspirowana aktorskimi doświadczeniami prowadzącej oraz jej zamiłowaniem do tańca.

Po warsztatach zachęcamy panie do pozostania w teatrze i obejrzenia spektaklu "Piękna Lucynda". Dodatkowo dla pań, które uczestniczyły w warsztatach przygotowaliśmy promocyjną cenę biletów - 20 zł od osoby.

Temin warsztatów: 18 marca, sobota
Czas trwania: 15:00 do 17:00
Koszt: 50 zł od osoby (w tym bilet na spektakl Piękna Lucynda)
Zapisy: promocja@teatr.tarnow.pl Prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu.

Ilość miejsc ograniczona.

Dodatkowe informacje na temat warsztatów można uzyskać w Biurze Organizacji Widowni – tel. (14) 688 32 87, tel. kom. 784 976 026, e-mail: promocja@teatr.tarnow.pl.

Zapraszamy na szpilkach do teatru!