Repertuar

1 Nd

16:00

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena

19:00

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

2 Pn

3 Wt

4 Śr

5 Cz

10:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

12:30

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

6 Pt

10:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

12:30

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

7 So

18:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

8 Nd

17:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

9 Pn

10 Wt

11 Śr

12 Cz

09:00

TANGO

Sławomir Mrożek
Duża Scena

12:00

TANGO

Sławomir Mrożek
Duża Scena

13 Pt

09:00

TANGO

Sławomir Mrożek
Duża Scena

12:00

TANGO

Sławomir Mrożek
Duża Scena

14 So

16:00

TANGO

Sławomir Mrożek
Duża Scena

19:00

BRACIA KARAMAZOW

Fiodor Dostojewski
Premiera
Mała Scena

15 Nd

16:00

TANGO

Sławomir Mrożek
Duża Scena

19:00

BRACIA KARAMAZOW

Fiodor Dostojewski
Mała Scena

16 Pn

17 Wt

10:00

BRACIA KARAMAZOW

Fiodor Dostojewski
Mała Scena

18 Śr

09:00

PINOKIO

Carlo Collodi
Duża Scena

10:00

BRACIA KARAMAZOW

Fiodor Dostojewski
Mała Scena

11:30

PINOKIO

Carlo Collodi
Duża Scena

19 Cz

09:00

PINOKIO

Carlo Collodi
Duża Scena

10:00

BRACIA KARAMAZOW

Fiodor Dostojewski
Mała Scena

11:30

PINOKIO

Carlo Collodi
Duża Scena

19:00

BRACIA KARAMAZOW

Fiodor Dostojewski
Mała Scena

20 Pt

09:00

PINOKIO

Carlo Collodi
Duża Scena

10:00

BRACIA KARAMAZOW

Fiodor Dostojewski
Mała Scena

11:30

PINOKIO

Carlo Collodi
Duża Scena

21 So

16:00

PIASKOWNICA / PIERWSZY RAZ

Michał Walczak
Scena Undergound

19:00

Duża Scena

22 Nd

16:00

Duża Scena

19:00

PIASKOWNICA / PIERWSZY RAZ

Michał Walczak
Scena Undergound

23 Pn

24 Wt

25 Śr

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

12:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

26 Cz

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

12:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

19:00

NOC HELVERA

Ingmar Villqist
Scena Undergound

27 Pt

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

12:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

18:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

19:00

NOC HELVERA

Ingmar Villqist
Scena Undergound

28 So

18:00

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena

29 Nd

16:00

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena

30 Pn

31 Wt

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena