Repertuar

1 So

18:00

BRZYDAL

Marius von Mayenburg
Duża Scena

2 Nd

17:00

BRZYDAL

Marius von Mayenburg
Duża Scena

3 Pn

4 Wt

5 Śr

6 Cz

7 Pt

8 So

19:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Premiera
Mała Scena

9 Nd

16:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Duża Scena

19:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

10 Pn

11 Wt

09:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Duża Scena

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

11:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Duża Scena

12 Śr

09:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Duża Scena

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

11:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Duża Scena

13 Cz

09:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Duża Scena

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

11:00

KRÓL MACIUŚ PIERWSZY

Marta Guśniowska (na podstawie powieści Janusza Korczaka)
Duża Scena

14 Pt

18:00

RECEPTA NA...BÓL GŁOWY

Kabaret NaTenCzas
Mała Scena

20:00

Duża Scena

15 So

18:00

Duża Scena

20:00

RECEPTA NA...BÓL GŁOWY

Kabaret NaTenCzas
Mała Scena

16 Nd

16:00

Duża Scena

18:00

RECEPTA NA...BÓL GŁOWY

Kabaret NaTenCzas
Mała Scena

17 Pn

17:30

Duża Scena

20:00

Duża Scena

18 Wt

19 Śr

09:00

AKADEMIA MR KLEKS

Elżbieta Chowaniec
Duża Scena

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

20 Cz

09:00

AKADEMIA MR KLEKS

Elżbieta Chowaniec
Duża Scena

10:00

OSKAR I PANI RÓŻA

Eric-Emmanuel Schmitt
Mała Scena

11:30

AKADEMIA MR KLEKS

Elżbieta Chowaniec
Duża Scena

21 Pt

09:00

AKADEMIA MR KLEKS

Elżbieta Chowaniec
Duża Scena

11:30

AKADEMIA MR KLEKS

Elżbieta Chowaniec
Duża Scena

19:00

HEROINY

Agata Biziuk
Mała Scena

22 So

17:00

HEROINY

Agata Biziuk
Mała Scena

23 Nd

18:00

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

24 Pn

25 Wt

09:30

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

12:00

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

26 Śr

09:30

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

12:00

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

27 Cz

19:00

BLACKBIRD

David Harrower
Scena Undergound

28 Pt

19:00

BLACKBIRD

David Harrower
Scena Undergound

29 So

16:00

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

18:00

KSIĘŻNICZKA NA OPAK WYWRÓCONA

Pedro Calderón de la Barca
Duża Scena