Repertuar

1 Pt

2 So

16:00

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

19:00

APETYT NA CZEREŚNIE

Agnieszka Osiecka
Mała Scena

3 Nd

16:00

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

19:00

APETYT NA CZEREŚNIE

Agnieszka Osiecka
Mała Scena

4 Pn

5 Wt

10:00

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

6 Śr

10:00

POSKROMIENIE ZŁOŚNICY

William Shakespeare
Duża Scena

7 Cz

8 Pt

19:00

PIASKOWNICA / PIERWSZY RAZ

Michał Walczak
Mała Scena

9 So

19:00

W POKOJU OBOK

Sarah Ruhl
Duża Scena

10 Nd

16:00

W POKOJU OBOK

Sarah Ruhl
Duża Scena

19:00

PIASKOWNICA / PIERWSZY RAZ

Michał Walczak
Mała Scena

11 Pn

12 Wt

13 Śr

10:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

14 Cz

19:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

19:00

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

15 Pt

10:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

12:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

19:00

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

16 So

18:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

19:30

BĄDŹ TAKA, NIE BĄDŹ TAKA

Joanna Satanowska
Mała Scena

17 Nd

18:00

ŚLUBY PANIEŃSKIE

Aleksander Fredro
Duża Scena

18 Pn

19 Wt

20 Śr

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

11:30

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

21 Cz

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

11:30

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

22 Pt

09:00

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

11:30

TAJEMNICZY OGRÓD

Frances Hodgson Burnett
Duża Scena

19:00

HEROINY

Agata Biziuk
Mała Scena

23 So

24 Nd

16:00

HEROINY

Agata Biziuk
Mała Scena

25 Pn

26 Wt

27 Śr

09:00

MAŁY KSIĄŻĘ

Antoine de Saint-Exupéry
Duża Scena

11:30

MAŁY KSIĄŻĘ

Antoine de Saint-Exupéry
Duża Scena

28 Cz

09:00

MAŁY KSIĄŻĘ

Antoine de Saint-Exupéry
Duża Scena

11:30

MAŁY KSIĄŻĘ

Antoine de Saint-Exupéry
Duża Scena

19:00

IKEBANA

Marcin Skóra
Mała Scena