Aktualności

Rusza nabór na TALIĘ 2017

04-04-2017

Rusza nabór na TALIĘ 2017

 

Teatr im. Ludwika Solskiego ogłasza nabór spektakli

na XXI Ogólnopolski Festiwal Komedii Talia 2017.

 

 

Zapraszam serdecznie Państwa Teatry do udziału w 21. edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Komedii Talia 2017, który odbędzie się w dniach od 15 do 24 września, i będzie okazją do prezentacji spektakli komediowych z całej Polski. Chcielibyśmy – razem z nowym dyrektorem artystycznym Marcinem Hycnarem - by festiwal stał się miejscem prezentacji dokonań scenicznych artystów młodszego pokolenia. Ciekawi jesteśmy jak komedię, humor, żart postrzegają młodzi artyści teatralni. Po prostu - co śmieszy młodych?

Wzorem ubiegłych lat o wyborze najlepszego spektaklu i przyznaniu statuetki Tarnowskiej Talii oraz nagrody pieniężnej zadecyduje jury Festiwalu. Natomiast tarnowska publiczność w Plebiscycie Publiczności wybierze własne zwycięskie przedstawienie. Dodatkowo zostaną przyznane nagrody indywidualne dla twórców przedstawień.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani udziałem w Festiwalu, proszę o zapoznanie się z regulaminem oraz wypełnienie i przesłanie karty zgłoszenia spektakli do 20 maja 2017 roku." - Rafał Balawejder - dyrektor naczelny.

 

Na fotografii laureat GRAND PRIX TALIA 2012 - "Klub kawalerów" w reżyserii Łukasza Gajdzisa z Teatru Polskiego w Bydgoszczy (fot. Paweł Topolski).

 

 

Do pobrania: